Petra Koetje

Mijn interesse in het menselijk lichaam en het ondersteunen van herstel en balans vormt de rode draad in mijn werk. Als therapeut help ik mensen om weer in contact te komen met hun lichaam en om klachten bij de kern aan te pakken.

In mijn praktijk staat persoonlijke aandacht centraal. Ik neem de tijd om echt naar mijn cliënten te luisteren en werk samen aan een behandelplan dat aansluit bij hun specifieke klachten en behoeften. Mijn behandelingen worden door zorgverzekeraars (gedeeltelijk) vergoed binnen de disciplines acupunctuur (24104), massagetherapie (24005), shiatsu (24102) en reflexzonetherapie (24009).

Blijven ontwikkelen is voor mij essentieel. Daarom volg ik jaarlijks diverse bij- en nascholingen en neem ik deel aan intervisiebijeenkomsten om mijn kennis en vaardigheden te verdiepen en te blijven groeien als therapeut.

In 2025 ben ik afgestudeerd als acupuncturist volgens de richtlijnen van de Qing Bai Academie voor Chinese Geneeswijze — een waardevolle mijlpaal in mijn professionele ontwikkeling.

In 2026 breid ik mijn kennis verder uit met een studiereis naar China. In Chengdu, een stad waar Traditionele Chinese Geneeskunde en moderne klinische praktijk samenkomen, verdiep ik mij in de toepassing van acupunctuur, kruidenleer en tuina binnen de ziekenhuissetting. Deze ervaring stelt mij in staat om mijn behandelingen nog verder te verrijken met authentieke en diepgewortelde kennis uit de praktijk.